Ödeme Seçenekleri

Fabrika Satış Mağazası

Internet üzerinden sipariş veremiyorsanız, Fabrika Satış Mağazamızdan nakit ya da kredi kartınızla anında alışveriş yapabilirsiniz. Fabrika satış mağazamıza ulaşmak için lütfen Kroki sayfamıza bakınız.

Nakit Ödeme

Siparişlerinizin ödemelerini Akbank BTM'lerine, Garanti Bankası Paramatik'lerine ve İş Bankasının Bankamatik+'larına Kartsız İşlem menülerinden Para Yatırma seçeneğini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız ödemelerde göndermek zorunda kaldığınız fazla meblalar tarafınıza para üzeri olarak iade edilecektir.

Havale / EFT

Siparişlerinizi Akbank, Garanti Bankası ve İş Bankası hesaplarımıza gönderebileceğiniz ödemelerle tamamlayabilirsiniz. Ödemelerinizi bu bankalardan birinde mevcut bulunan bir hesabınızdan yapacağınız havale ile gerçekleştirebileceğiniz gibi bu bankalardan birinde hesabınız yoksa yapacağınız EFT ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı

Sitemizdeki siparişlerinizi Akbank Kredi Kartınız ile ödediğiniz taktirde %1 Chippara kazanırsınız. Akbank kredi kartınızı sitemizde kullanabilmek için 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Bankacılığı hattını arayarak 3D Secure (Üç Boyutlu Güvenlik Sistemi) şifresini almış olmalısınız.

Diğer Banka Kredi Kartı

Sitemizdeki siparişlerinizi bütün bankaların Internet kullanımına açık VISA ve MASTERCARD kredi kartları ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızı sitemizde kullanabilmek için bağlı bulunduğu bankayı arayarak 3D Secure (Üç Boyutlu Güvenlik Sistemi) şifresini almış olmalısınız.

 
 
VB#Turk Yazılım ve Bilgisayar İştirakidir.  Akbank SanalPos ile Güvenli Ödeme  128 Bit GoDaddy Turbo SSL Sertifikası
Hürriyet Mah. Mahmutbey Cad. No:13/64 Şirinevler / Bahçelievler/ İstanbul
Telefon : +90 212 652 84 58 - Faks : +90 212 652 84 95
E-posta : bilgi@siyahtisort.com